sobota, 28 listopada 2015

Kalin królik


Czas pokazać wam królika żonglera na konkurs w amigurumipatterns.net o którym wspomniałam w poprzednim poście. Ci co obserwują Mój profil na instagramie to już się pewnie domyślają co to za stworek :P. Już dwa razy brałam udział w tym konkursie. Poprzednio był to Joel foka i rodzina koali. Głosować można TU już od 1 Grudnia, zasady takie same jak w ubiegłym roku. Zaznaczamy 5 najlepsze amigurumi i podajemy maila ^^. Liczę na wasze głosy!!

tym zdjęciem jest oznaczona moja praca


Królik jest żonglerem i podrzuca swoje trzy żółte piłki. Posiada także czerwone policzki i nos oraz łezkę która przypomina znak Assassina :P.


Ma czapkę w gwiazdki z pomponem na czubku, robienie takiego małego pompona dawało mi wiele frajdy ^^. Kalin ma kolorowe ubranko klauna z dwoma guzikami.


Jak każdy królik Kalin ma puszysty ogonek! :D


Królika stworzyłam z szkicu od starszej siostry, pomysł narodził się spontanicznie^^. Kalin najpierw miał być klaunem a po dodaniu rekwizytu powstał żongler co wzbogaciło mojego ami.


Oto krótka historia króliczka:

Kalin królik jest żonglerem bardzo lubi podrzucać swoje trzy żółte piłki. Widownia uwielbia kiedy wszystkie piłki unoszą się w powietrzu. Jest bardzo wesołym królikiem i ciężko idzie mu wyrażanie smutku dlatego na policzku namalował łezkę. Kalin chodząc przewraca się o swoje wielkie stopy.

3 komentarze:

  1. Śliczny króliczek! Bardzo podoba mi się jego pyszczek, a w szczególności nosek :) Powodzenia w konkursie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Es ist schön :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...